ייעוץ לספורטאים הישגיים וקבוצות ספורט

המרכז לייעוץ מנטלי בספורט מאגד בתוכו עשרות שנות ניסיון בעבודה מנטלית עם ספורטאי עילית, קבוצות תחרותיות ומאמנים. בשיתוף ידע עם הוועד האולימפי אנו מלווים ספורטאים וקבוצות  מתחילת דרכם התחרותית, בגיל ההתבגרות ובדרך להיות ספורטאי הישג מקצועיים ברמות הגבוהות ביותר. מקבוצת הילדים באגודת הספורט העירונית ועד ייצוג המדינה במשחקים האולימפיים. כשבודקים את מערכות הספורט התחרותיות היום, רואים שהן  מקדמות את הספורטאים באספקטים של כושר הגופני, טכניקה וטקטיקה אך מזניחות כמעט לחלוטין את הפן המנטלי. ילדים גדלים להיות ספורטאים עם כושר, ויכולות פיזיות וטכניות אך עם קשיי התמודדות במצבי לחץ, פחדים וחשש מכישלון. אין להם כלים מנטליים להתמודד עם האספקטים המאתגרים של ספורט תחרותי.

לאור ניסיוננו הרב בליווי בפועל של ספורטאים בעשרות רבות של תחרויות בינלאומיות, אליפויות עולם, אירופה ואולימפיאדות, גיבשנו תפיסה מקצועית ושיטת עבודה ייחודית. אנחנו עובדים בגישה מערכתית שמתייחסת לא רק לספורטאי אלא גם למאמן, למערכת הרפואית, לניהול במועדון, להורים, למורים וכל מי שלמעשה מעורב בחיי הספורטאים.

אנו עובדים בשטח, באימונים ובתחרויות ולא רק בקליניקה ומכירים את הספורט הספציפי  והמשתנים המנטליים שלו, בצורה מעמיקה ומקצועית. (אנו מכירים ומתייחסים  להבדלים בדרישות המנטליות מכדורגלן, שחקן כדורעף, ג׳ודאי  או שייט 470….)

לייעוץ המנטלי יש מטרת על  – הצלחה בתחרויות.

ייעוץ מנטלי, פסיכולוג ספורט, אימון מנטלי

התהליך והדרך להשגת המטרה  חשובים מאד  ואנו עושים זאת ברגישות ונחישות, בעבודה מעמיקה עם המאמנים תוך בניית חוסן מנטלי אישי והקבוצתי.

מגוון הנושאים בהם אנו עוסקים הוא רחב מאד, לדוג':

נשמח לשוחח ולהסביר עוד …

אנא השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם

info@mentaljump.com

אוהד מעוז – 050-5273133 | רענן דגן – 054-2480420