אפליקציה לניהול לחצים

להפחית לחץ ב – 5 דקות !!!

כל ספורטאי ומאמן מכירים את ההרגשה לפני תחרות או משחק. המשימה נראית גדולה, היריב נראה מאיים, מחשבות מתחילות לרוץ…. כשלחץ מתחיל לעלות, חשוב שנדע שיש מה לעשות. תרגול קצר, יכול להוריד רמות דופק ולהעניק לספורטאי את הרוגע להתכונן.

אחד הפתרונות הוא תרגול מובנה של טכניקות רגיעה, ועבור זה הומצאה האפליקציה הסלולרית סֶרֶנִיטָה (SERENITA), שהיא בבסיסה אפליקציה לניהול לחצים, שתוכננה ללמד ספורטאים (ולא רק) איך להרגיע ולשחרר לחצים. זהו כלי ידידותי, פשוט ויעיל מאד, נגיש בכל זמן ובכל מקום באמצעות הסמרטפון בלבד!

האפליקציה מבוססת על שנים של מחקר מדעי ביו-טכנולוגי של חברת אקו-פיוז'ן www.eco-fusion.com, שפיתחה פטנט ייחודי שהופך מצלמה של כל טלפון חכם (אנדרואיד או אייפון) לחיישן, שמודד את רמות הלחץ של הספורטאי. בהנחת אצבע על המצלמה למשך דקה מקבל המשתמש נתונים על רמת הלחץ בו הוא נמצא, החיישן, שקורא את דופק הלב, את גמישות גל הלב (שונות זמן המרווחים שבין פעימות הלב HRV) ואת קצב הנשימה, ומעבד נתונים אלה לקביעת רמת הלחץ של המשתמש.  ומיד מוצעים לו תרגילי נשימה בדפוס אישי שמורידים את רמות הלחץ לפי התאמה אישית. האפליקציה אוגרת את כל נתוני הלחץ והפוקוס ומציגה אותם בטבלאות ובגרפים כדי לראות מגמות שינוי לאורך זמן.

הסבר והדגמה ניתן לראות בקישור הבא:

 

האפליקציה המלאה זמינה להורדה בחינם בתצורה הבסיסית בַּאַפְּסְטוֹר וּבַּגוּגְל פְּלֵיי תחת השם Serenita

את הגירסא המלאה לשימוש מלא ויומיומי ניתן לרכוש דרכנו בהנחה משמעותית!

לקבלת מחיר וקוד הנחה: אנא השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם

info@mentaljump.com

אוהד מעוז – 050-5273133 | רענן דגן – 054-2480420